Kampania zapraszająca na Szkołę Ewangelizacji

Plakat zapraszający na spotkania do rozpropagowania:

Pobierz: https://drive.google.com/file/d/1CTeLm27-RETA4idEt9uW4vDoKqbEyDym/view?usp=sharing

W przygotowaniu:

Temat: Nie wiesz jak dzielić się wiarą z innymi? Zapraszamy na 4 spotkania Szkołę Ewangelizacji

"
Cześć!
Chcesz dzielić się swoją wiarą? Nie wiesz jak to robić?
Zapraszamy Cię na cykl 4 spotkań Szkoły Ewangelizacji. Na spotkaniach przygotowujących do dzielenia się dobrą nowiną z innymi pogłębisz swoją wiarę i we wspólnocie nauczysz sie, co robić. Spotkania będą się odbywać w 4-te czwartki kolejnych miesięcy począwszy od najbliższego czwartku w Starej Księgarni przy kościele NSPJ w Opolu, g. 19:00-21:00. Szczegóły na załączonym plakacie.
Zaprasza wspólnota FormacjaDoroslych.pl

Pozdrawiam

Załącznik: plakat

"

Chcesz dzielić się swoją wiarą? Nie wiesz jak to robić? Zapraszamy na cykl 4 spotkań Szkoły Ewangelizacji. Na spotkaniach przygotowujących do dzielenia się dobrą nowiną z innymi pogłębisz swoją wiarę i we wspólnocie nauczysz sie, co robić. Spotkania będą się odbywać w 4-te czwartki kolejnych miesięcy począwszy od najbliższego czwartku w Starej Księgarni przy kościele NSPJ w Opolu, g. 19:00-21:00. Szczegóły na plakacie. Zaprasza wspólnota FormacjaDoroslych.pl  (Szczegóły: https://bit.ly/SzkolaEwangelizacji2022

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dzielić swoją wiarą, ale nie wiedzą jak to robić na cykl 4 spotkań Szkoły Ewangelizacji. Będzie to cykl 4 spotkań przygotowujących do dzielenia się dobrą nowiną z innymi. Spotkania będą się odbywać w 4-te czwartki kolejnych miesięcy w Starej Księgarni od g. 19:00. Najbliższe odbędzie się w przyszły czwartek. Szczegóły na plakatach. Zaprasza Wspólnota Dorosłych.

<< Przejdź do strony głównej Szkoły Ewangelizacji -- Przejdź do pierwszego spotkania >>